Taking too long? Close loading screen.

O nas

Potencjał DELTA GROUP 4 tworzą zweryfikowani pod względem zachowania tajemnicy z klauzulą „ściśle tajne” byli funkcjonariusze i żołnierze sił specjalnych, weterani działań poza granicami państwa, posiadający bogate doświadczenie zawodowe, umiejetnosci i wiedzę specjalistyczną niezbędną do realizacji zleconych zadań.

Wieloletnia, pełna oddania służba Ojczyźnie, nawet z narażeniem zdrowia i życia stanowi najlepszą rekomendację i gwarancję rzetelnej pracy na rzecz klienta.

Dzięki współpracy z partnerami biznesowymi o zasięgu ogólnopolskim a takżę międzynarodowym, DELTA GROUP 4 posiada możliwości techniczno – taktyczne i operacyjne do realizacji każdego zadania, wymagającego zaangażowania znacznych sił i środków, specjalistycznego sprzętu oraz rozbudowanych struktur czy infrastruktury.

DELTA GROUP 4 współdziała także z renomowanymi i wyspecjalizowanymi podmiotami pomocy prawnej.

DELTA GROUP 4 Kancelaria bezpieczeństwa i detektywistyki jako nieliczna na rynku warszawskim ale także ogólnopolskim oferuje łącznie usługi inwestygacyjne oraz usługi związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem osobistym i biznesowym na rynku.

Firma DELTA GROUP 4 organizuje także specjalistyczne szkolenia oraz tematyczne eventy.

import aut z usa